O nas


Żłobek Stryluś to prywatna placówka prowadząca działalność wychowawczo-opiekuńczą dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia , wpisana do rejestru Żłobków i Klubów dziecięcych spełniając tym samym wszelkie wymogi bezpieczeństwa i higieny.Życie dziecka w okresie żłobkowym to przede wszystkim zabawa! To na niej opieramy naszą działalność wychowawczą i dydaktyczną. Kierujemy się zasadą, że najważniejsze dla harmonijnego rozwoju maluszka są miłość, szacunek, ciepło i czas, który na tym etapie rozwoju odgrywa bardzo ważną rolę. Wspieramy wrodzoną ciekawość świata, rozwijamy poczucie własnej wartości i szacunku do innych. Celem naszych działań jest również wzmacnianie poczucia tożsamości, przynależności do grupy i budowanie poprawnych relacji społecznych.

W tym celu stworzyliśmy miejsce pełne ciepła i radości!

Pobyt dziecka w placówce jest często wyzwaniem zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Dlatego nasz zespół każdego dnia wkłada całe serce w to, by ten czas był czasem pełnym pozytywnych emocji, uśmiechu i nieustającej radości! Zależy nam na tym, by dzieci dobrze się u nas czuły, by czuły się bezpiecznie i pewnie!

Dbając tym samym o spokój naszych rodziców!

Stworzyliśmy przestrzeń dostępną i przyjazną zarówno dla najmłodszych jak i dla rodziców!„Najcudowniejsze miejsce pod słońcem! To wspaniałe uczucie odbierać codziennie moją córeczkę z wielkim uśmiechem na twarzy! Panie prowadzące żłobek, opiekują się dziećmi z pasją i pełnym zaangażowaniem nie mogłam wymarzyć sobie lepszego miejsca dla mojego dziecka! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
Drogie Panie, robicie świetną robotę!’


„Cudowne Panie, wspaniałe miejsce dla dzieci , serdecznie polecamy!!”


„POLECAM :):) Wybraliśmy Strylusia spośród kilkunastu odwiedzonych placówek . Dzisiaj wiem, że jest to najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać dla naszej córeczki Emilki . Miejsce pełne pozytywnej energii, uśmiechniętych przemiłych Pań i roześmianych dzieci…”